- Phantom - 50 ml - Edt

Paco Rabanne - Phantom - 50 ml - Edt
15% SPAR IFH TIL MARKEDSPRIS

Paco Rabanne Phantom Eau de Toilette 50 ml

Phantom Eau de Toilette, elegant maskulin aromatisk herreduft lanceret i 2021 med fokus på bæredygtighed i ingredienserne og så er den 100% vegansk. Duften åbner med friske duftnoter af lemon, citrus og patchouli, et hjerte af æble, lavendel , luft og smokey noter og en varm maskulin bund af lavendel, varm vanilje og maskulin vetiver. En sofistikeret og classy parfume til den selvsikre mand.

Flakonen er nytænkende designet i bedste robotstil og den første duft der connecter med din telefon (Gælder kun for 100 og 150 ml udgaven).

  • 50 ml
  • Eau de Toilette Spray (EDT)
  • Lanceret i 2021

Parfumen og duftnoternes opbygning

  • Topnoter: Lavendel, citronskal, amalfi citron
  • Hjertenoter: Lavendel, røg, æble, jordnoter, patchouli
  • Bundnoter: Vanilje, lavendel, vetiver

Paco Rabanne skifter navn og hedder fremover bare Rabanne. Du kan derfor opleve variationer ifh. til fotos, i design og emballage, men produkter og dufte er stadig helt de samme.

Set til 670,00
"SET TIL" ER MARKEDPRIS IFT DANSK VEJL PRIS
569,95
Fragt og levering - billigparfume.dk Lager: Leveringstid: 1-2 hverdage
Checkmark ikon 100% originale mærker
Percent ikon Altid gode priser - Ingen abonnement

Bestsellers

Spar 15%
Loading...

Andre købte også

Spar 15%
Loading...

Tak for din anmeldelse

Skriv din anmeldelse om produktetRet din anmeldelse om produktet

Din vurdering:

Puig France - Paris Bacelona 08902 - PI Europa 46 - www.puig.com/en/brands/

Sikkerhedsadvarsel - Kun til udvendig brug.

Produktet leveres med denne EAN kode. Findes et produkt med flere EAN koder vil de være vist nedenfor. Ønsker du information om en specifik EAN kode, er du altid velkommen til at kontakte os.
  • 03349668582365