Orofluido - Radiance Argan Conditioner - 240 ml
Orofluido Radiance Argan Conditioner 240 ml
Plejende og lækker conditioner fra Orofluido. Beriget med nærende og plejende arganolie. Radiance Conditioner fugter og giver en smuk glans til håret. Radiance conditioner er god til alle hårtyper og specielt velegnet til tørt- og skadet hår.
Fakta & Fordele:
- Balsam/Conditioner
- 240 ml
- Til alle hårtyper
- Beriget med nærende argan oil
- Smukt glans
- Fugtgivende
- Vegansk og økologisk hårpleje
Hvorfor skal du bruge conditioner? Balsam lukker hårets skællag efter hårvask med shampoo, hvor det ydre lag åbnes for at rense. Conditioner lukker og beskytter mod skader. Conditioner reducerer filtret og knækkede hårstrå og tilfører fugt og blødhed til håret.
KAN DENNE VARE LEVERES INDEN JUL?
På lige netop denne vare kan vi ikke længere garantere levering inden jul.
Varen kan stadig bestilles til levering efter jul.
Vi har mere end 6000 andre lækre dufte, pleje- og beauty produkter klar til levering inden jul. Bestil inden den 21 DEC Kl 12:00
Se dem her: Til mænd - Til kvinder
DELVIS LEVERING?
Har din ordre varer med forskellige leveringstidspunkter? Så har du ved kassen mulighed for at vælge delvis levering af din ordre.
Beautyge, S.L - Tirso de Molina, 40, 08940 Barcelona, Spanien - www.revloncorp.com/our-brands.php
- 08432225127880