Moschino - Cheap n Chic I Love Love - 100 ml - Edt
Moschino Cheap n' Chick I Love love Eau de Toilette 100 ml
I Love I Love fra Moschino, en optimistisk duft spækket med kærlighed, sol og lyse farver. Frisk og sprudlende. Åbner med noter af citrus og røde frugter. Hjertet med noter af friske blomster, liljekonval, terose og kanel blade. Base af træagtignoter og musk.
- Eau de Toilette Spray (EDT)
- 100 ml
Dufttype:
Serie:
Duftfamilie:
Type:
Duften minder om:
Detajler:
★ Produkt anmeldelser ★
18 November 2022 -
Merete Nyeng skrev
-
Er rigtig godt tilfreds. Frygtede lang leveringstid og ikke rigtig duft. Det blev gjort til skamme👍
24 Oktober 2022 -
Søren skrev
-
Super nemt. Super pris
Ingredienser
Vi arbejder lige nu på at få opdateret produktinformationen. I mellemtiden er du velkommen til at kontakte os, hvis du har brug for yderligere oplysninger om produktet.
Producent information
EuroItalia S.r.l. - Via G.Galilei 5, Cavenago di Brianza (MB), 20873, Italy - https ://www.euroitalia.it/en/contacts/
Faremærker
Sikkerhedsadvarsel - Kun til udvendig brug.
EAN
Produktet leveres med denne EAN kode. Findes et produkt med flere EAN koder vil de være vist nedenfor. Ønsker du information om en specifik EAN kode, er du altid velkommen til at kontakte os.
- 08011003991457