- Curlicue Cream - 100 ml

Maria Nila Curlicue Cream 100 ml

Curlicue Cream fra Maria Nila er perfekt til at fremhæve dine krøller og bølger på den helt rigtige måde, mens krøllecremen får dit hår til at fremstå velplejet og sundt, og giver et lækkert fugtboost Du krammer krøllecremen op i fugtigt hår, og cremen er især god i kort og mellemlangt hår. Indeholder Color Guard Complex som beskytter håret mod UV-stråler og frie radikaler. Produktet er fri for sulfater og parabener, indeholder 100% veganske ingredienser og CO2-kompenseret emballage.

Fakta & Fordele:

  • Krøllecreme
  • Definerer krøllerne perfekt
  • Plejende & blødgørende
  • Især god til kort og mellemlangt hår
  • Krøllecreme med let hold
  • Med Colour Guard Complex - Reducerer farvetab
  • Fri for parabener og sulfater
  • 100% Vegan
  • 100% CO²-kompenseret emballage
  • 100 ml

Maria Nila er et svensk hårplejebrand der byder på effektiv pleje og styling med fokus bæredygtighed. 100% veganske og cruelty-free hårprodukter. Find den serie der passer bedst til dit hår her

218,95
Fragt og levering - billigparfume.dk Lager: Leveringstid: 1-2 hverdage
Checkmark ikon 100% originale mærker
Percent ikon Altid gode priser - Ingen abonnement

Bestsellers

Loading...

Andre købte også

Loading...

Tak for din anmeldelse

Skriv din anmeldelse om produktetRet din anmeldelse om produktet

Din vurdering:

Maria Nila AB - Östermalmsgatan 19, 114 26 Stockholm, Sweden - www. marianila.com

Produktet leveres med denne EAN kode. Findes et produkt med flere EAN koder vil de være vist nedenfor. Ønsker du information om en specifik EAN kode, er du altid velkommen til at kontakte os.
  • 07391681038653