Made In Lab - No 19 Women Eau de Parfum - 100 ml
Made In Lab No 19 Women Eau de Parfum 100 ml
En fruity, sød og blomstrende duft til dig der elsker klassikeren Lancome La Vie Est Belle. Smuk stilren flakon i det velkendte Made in Lab Design. No 19 er en skøn, elegant duft med en frugtig top af solbær og pære, et hjerte fyldt med delikate florale noter, samt en varm og sensuel bund med sødme fra vanilje, praline, forførende patchouli og tonkabønner.
- 100 ml
- Eau de Parfum (EDP)
- Sød, fruity, gourmand duft
- Inspireret af Lancome La Vie Est Belle
Duftnoter og parfumens opbygning:
- Topnoter: Solbær, pære
- Hjertenoter: Iris, jasmin, appelsinblomst
- Bundnoter: Vanilje, patchouli, tonkabønner, praline
De skønne dufte fra Made in Lab, er inspireret af velkendte dufte som dine favorit parfumer. Lækre stilrene flakoner og dufte, til en skøn lav pris. Made in Lab forkæler dig med delikate og nøje udvalgte duftnoter og parfumer som du vil elske. Den unikke og strømlinede flakon giver din parfume et neutralt men stilsikkert look, og pynter flot i hjemmet.
Brug den sammen med:
For at forlænge duftens levetid på huden, kan du anvende en uparfumeret og fugtgivende body lotion inden påføring. Fugten hjælper med at binde duften af din parfume til huden og sikrer bedre og længere holdbarhed og duftspor.
Dufttype:
Duftfamilie:
Duftnoter:
Type:
Detajler:
★ Produkt anmeldelser ★
Blysk Sp Zoo - Rolnicza Street, 44-336 Jastrzębie-Zdrój, Poland - sklep @ madeinlab.pl
Sikkerhedsadvarsel - Kun til udvendig brug.
- 05902693163329