IDUN Minerals - Lip Crayon Agnetha
IDUN Minerals Lip Crayon Agnetha
Perfekt blanding mellem læbestift og læbeblyant med en lækker og cremet formel. Rig på mineralpigmenter som sikre et holdbart og fuldt dækkende farveresultat uden at udtørre læberne.
- 100 % Vegansk
- Parfumefri
- Nikkel & Parabenefri
- Fri for Krom
- Silikonefri
- Bismuthfri
- Indeholder Multebærolie
- Høj dækkeevne
- Cruelty-free
- 2,5 g.
Ingredienser: DIISOSTEARYL MALATE, SYNTHETIC WAX, MICROCRYSTALLINE WAX, SILICA, POLYBUTENE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, CI 77891, CI 77491, CI 42090
Tips til smukke læber:
Flotte læber starter med god pleje. Uanset om du elsker læbestift med smukke farver eller en glansfuld lipgloss, er bløde og velplejede læber nøglen til et smukt resultat. Derfor bør du altid bruge en nærende læbepomade, lip balm eller anden effektiv læbepleje, der fugter og beskytter. Find den bedste lip balm til dig her
Brand:
- 07340074764013
I får fuld plade her fra 👍🏻😁 Nu har jeg en del gange bestilt fra Billigparfume, og der har ALDRIG været fejl, ALTID hurtig levering, og når man skriver til dem med spørgsmål er der også altid hurtige og høflige svar. Har anbefalet denne side til stort ser alle jeg kender, det virker bare😁😁😁😁🙏👍 Dato for oplevelse 18. januar 2026.