United Beauty - Sun Moon Stars - 100 ml - Edt (Karl Lagerfeld)
United Beauty (Tidligere Karl Lagerfeld) Sun Moon Stars, Eau de Toilette Spray, 100 ml
Sun Moon Stars, den populære bestseller er tilbage som vi kender den fra Lagerfeld. Nu relanceret af United Beauty. En ultra lækker og feminin duftklassiker i den velkendte blå parfumeflakon.
- 100 ml
- Eau de Toilette Spray
Find den her i Eau de Parfum udgaven. Sun Moon Stars Eau de Parfum
Duftguide:
Vidste du at Sun Moon Stars har mange duft-ligheder og duftnoter som Calvin Klein Eternity Eau de Parfum? Leder du efter et velduftende alternativ til den elskede klassiker fra Karl Lagerfeld, kan vi varm anbefale dig at læse mere om Calvin Klein Eternity
Brug den sammen med:
For at forlænge duftens levetid på huden, kan du anvende en uparfumeret og fugtgivende body lotion inden påføring. Fugten hjælper med at binde duften af din parfume til huden og sikrer bedre og længere holdbarhed og duftspor.
PRØV PARFUMEGUIDEN:💡 Hviken parfume skal du vælge? Find den bedste parfume til dig. Lad dig inspirere af parfumer du kender, eller opdag nye dufte og find din nye favorit parfume. Find duftguiden her
Dufttype:
Duftfamilie:
Type:
Detajler:
PRODUKTET ER ENTEN UDSOLGT ELLER PÅ VEJ TILBAGE PÅ LAGER.
TILMELD DIG OG FÅ BESKED HVIS/NÅR PRODUKTET IGEN KAN BESTILLES.
★ Produkt anmeldelser ★
Interparfums - 10 rue de Solferino 75007 Paris France - ethellier @ interparfums.fr
Sikkerhedsadvarsel - Kun til udvendig brug.
- 00860004550310
- 00688575126839