Police - To Be King - 125 ml - Edt
Police To Be King Eau de Toilette Spray 125 ml
Police lancerede i 2013 en ny parfume i serien To Be. Police To Be King til mænd, er en maskulin duft til den selvsikre mand. Duftnoter af citrus, kardemomme, muskat, rav, kashmir, lavendel, træagtige noter, tonka og orangeblomst.
- Eau de Toilette Spray (EDT)
- 125 ml.
- Maskulin, woody og krydret duft.
Prøv parfumeguiden:
Hviken duft skal du vælge? Find den bedste parfume til dig. Lad dig inspirere af parfumer du kender, eller opdag nye dufte og find din nye favorit parfume. Find duftguiden her
Dufttype:
Duftfamilie:
Vi arbejder lige nu på at få opdateret produktinformationen. I mellemtiden er du velkommen til at kontakte os, hvis du har brug for yderligere oplysninger om produktet.
Produktet leveres med denne EAN kode. Findes et produkt med flere EAN koder vil de være vist nedenfor. Ønsker du information om en specifik EAN kode, er du altid velkommen til at kontakte os.
- 00679602341127