- Bouquet Hand Lotion - 300 ml

Maria Nila Bouquet Hand Lotion 300 ml

Bouquet Hand Lotion er en lækker håndcreme fra Maria Nila med skøn floral duft - indeholder roseekstrakt til antioxidantbeskyttelse og beroligende liljeekstrakt. Den eksklusive og fugtgivende håndlotion giver dig velplejede og bløde hænder med hjælp fra arganolie. Alle håndlotioner er fremstillet af 100% veganske ingredienser samt uden sulfater og parabener.

  • 300 ml
  • Håndcreme
  • Skøn floral duft
  • 100% vegansk og cruelty free
  • Allergenfri duft
  • Uden sulfater, parabener, gluten og silicone
  • Produceret i Sverige

Kampagne:
Detajler:

WOW PRISER >>
148,95
Fragt og levering - billigparfume.dk Lager: Leveringstid: 1-2 hverdage
Percent ikon Altid gode priser - Ingen abonnement
Checkmark ikon 100% originale mærker

Bestsellers

Loading...

Andre købte også

Loading...

★ Produkt anmeldelser ★

Tak for din anmeldelse

Skriv dinRet din anmeldelse om produktet

Din vurdering:




Ingredienser
Vi arbejder lige nu på at få opdateret produktinformationen. I mellemtiden er du velkommen til at kontakte os, hvis du har brug for yderligere oplysninger om produktet.


Producent information

Maria Nila AB - Östermalmsgatan 19, 114 26 Stockholm, Sweden - www. marianila.com


EAN
Produktet leveres med denne EAN kode. Findes et produkt med flere EAN koder vil de være vist nedenfor. Ønsker du information om en specifik EAN kode, er du altid velkommen til at kontakte os.