Giorgio Armani - I Will Eau de Parfum Refill - 100 ml

Genopfyld din Armani I Will Eau de Parfum

Set til 925,00
"SET TIL" ER MARKEDPRIS IFT DANSK VEJL PRIS
875,00
Fragt og levering - billigparfume.dk Lager:  Leveringstid: 1-2 hverdage
100% originale mærker

100% originale mærker

Altid gode priser - Ingen abonnement

Altid gode priser - Ingen abonnement

Giorgio Armani I Will Eau de Parfum Refill 100 ml

RefilI flaske til Armani I Will Eau de Parfum. Genopfyld nemt din parfume.

Duften er sexet, aromatisk og intens. En Armani parfume til mænd, med krydret friskhed, mørk sensuel varme og en attitude der siger "power"! Skabt til dig der elsker varme dufte med et råt twist af læder. Vanilje og læder møder aromatiske noter og woody varme i en sexet duft med den helt rigtige Armani stil.

Hvordan dufter den?

Armani I Will dufter krydret, aromatisk og magnetisk. Som den kølige luft på en varm italiensk aften efter solnedgang, hvor friskhed og mørk varme ligger forførende i luften. Bergamot og kardemomme åbner duften med frisk citrus og spicy varme. I hjertet folder lavendel, salvie og violblad sig ud med grønne, aromatiske nuancer. Vanilje, læder, patchouli og woody noter tager over i bunden med cremet sødme, mørkere dybde og sensuel varme. Sexet, intens og powerful.

Duftnoter:

  • Topnoter: Kardemomme, bergamot.
  • Hjertenoter: Lavendel, violblad, salvie.
  • Bundnoter: Vanilje, læder, woody noter, patchouli.

Produktinformation:

  • I Will fra Giorgio Armani.
  • Refill flaske.
  • Eau de Parfum
  • 100 ml.

Tak for din anmeldelse

Skriv din anmeldelse om produktetRet din anmeldelse om produktet

Din vurdering:
Produktet leveres med denne EAN kode. Findes et produkt med flere EAN koder vil de være vist nedenfor. Ønsker du information om en specifik EAN kode, er du altid velkommen til at kontakte os.
  • 03614274943696