Paco Rabanne - Lady Million Lucky - 30 ml - Edp
Paco Rabanne Lady Million Lucky Eau de Parfum Spray 30 ml
En ny skønhed i Lady Million Serien, get that Lucky Feeling og lev livet med den nye duft til kvinder. Samme smukke design hvor flasken er designet som en smuk diamant, men denne gang i platinum og guld look. Sensuel og floral duft, der minder om den oprindelig Lady Million men med noter af bær, honning, varme trænoter og hasselnød.. Sexet og feminin.
Tip:
For at forlænge duftens levetid på huden, kan du anvende en uparfumeret og fugtgivende body lotion inden påføring. Fugten hjælper med at binde duften af din parfume til huden og sikrer bedre og længere holdbarhed og duftspor.
Prøv parfumeguiden:
Hviken duft skal du vælge? Find den bedste parfume til dig. Lad dig inspirere af parfumer du kender, eller opdag nye dufte og find din nye favorit parfume. Find duftguiden her
Paco Rabanne skifter navn og hedder fremover bare Rabanne. Du kan derfor opleve variationer ifh. til fotos, i design og emballage, men produkter og dufte er stadig helt de samme.
Dufttype:
Serie:
Duftfamilie:
Puig France - Paris Bacelona 08902 - PI Europa 46 - www.puig.com/en/brands/
Sikkerhedsadvarsel - Kun til udvendig brug.
- 03349668562763